Про нас
Виробництво
Контакти
Вакансії
Відгуки
+38(066)138-90-80
м. Луцьк

Угринівські ковбаси - купуй справжнє, українське!

Угринівські ковбаси - одне з найнадійніших виробництв м’ясної продукції на території Західної України. Саме виробництво веде свою історію починаючи ще з 2010 року. Протягом усього часу існування потужності постійно розвиваються, проводиться модернізація та вдосконалення технології. Знаходячись у постійному пошуку ідеального продукту, виробник не перестає розширювати асортимент ковбасних виробів. На сьогоднішній день вибір продукції складає понад сотні найменувань варених, сирокопчених, варено-копчених та підкопчених ковбас, сосисок, сарделей та іншого. Завдяки повному циклу виробництва тут робляться найкращі ковбаси у Луцьку та Ковелі.

Контроль якості - від самого початку й до готового продукту

Процес виготовлення кожного ковбасного продукту розділено на етапи, кожен з яких знаходиться під пильним контролем. На підприємстві функціонує кілька цехів, що спеціалізуються на певному етапі виробництва:
  • Нарізання м’яса;
  • замішування сировини;
  • формування ковбасного виробу;
  • видача готового продукту.
Власне саме завдяки такій налагодженій системі Угринівські ковбаси стали потужним та конкурентоспроможним виробником у західноукраїнському регіоні.

Натуральний продукт, зроблений з любов’ю

Наша компанія співпрацює лише з перевіреними постачальниками! Це фермерські господарства та тваринницькі угіддя, де худоба вигодовується виключно натуральними кормами. Тварини, вирощені на щедрій український землі, випасені на гірських ланах та полях, створюють сировинну базу найвищого ґатунку. Ми піклуємося про майбутнє нашої нації та здоров’я кожної людини, тому при виробництві не використовуємо шкідливих консервантів та канцерогенів. Лише природні, безпечні продукти та мінімум домішок. Тож щоб купити ковбасу в Луцьку чи Ковелі, виготовлену з натурального та екологічно чистого м’яса, варто лише завітати на Угринівські ковбаси.

Феєрія м’ясного смаку

Щоб залишатися на одній хвилі з усіма сучасними віяннями, ми ретельно вивчаємо відгуки своїх клієнтів, проводимо регулярні дослідження та опитування. Постійно привносимо щось нове, розширюємо асортимент ковбасної продукції. Але в той же час з повагою ставимося до традиційних, класичних поєднань. Пряні та гострі, ніжні та соковиті, варені чи підкопчені… Смак усіх виробів чітко вивірений, перевірений часом та досвідом. Серед нашого розмаїття готової продукції кожен, навіть найвибагливіший замовник, зможе знайти та купити ковбасу на свій смак.

Високі стандарти виробництва за доступними цінами

Пріоритетним завданням виробництва Угринівські ковбаси з самого початку було поставлено виготовлення високоякісної продукції, яка була б максимально доступна. Тому потужності працюють у режимі безкомпромісних стандартів, що дозволяє випускати найкращі ковбасні вироби у своєму регіоні. Кращим підтвердженням цьому слугують сертифікати якості, що відповідають світовим та державним нормам. Маркування продукції та її виробництво верифіковане згідно з ДСТУ. Причому ціна на товар залишається досяжною для широких мас населення. Тож, купуючи угринівське, купуєте найкраще!
+38(066)138-90-80